Opis delovnega mesta

Podjetje RAVNE PRESSES, družba za proizvodnjo stiskalnic, strojnih delov in naprav d. o. o. zaposli:

  • STROJNI MONTER (m/ž)

  • PRIPRAVA DELOV ZA MONTAŽO / POPRAVILA, SESTAVA SKLOPOV IN PODSKLOPOV ZA MONTAŽO, IZVAJANJE INSTALACIJ/ RAZVODOV PO PREDLOŽENI SHEMI, DEMONTAŽA STROJEV IN NAPRAV, DIAGNOSTICIRANJE NAPAK IN OKVAR TER ODPRAVA LE-TEH, IZVAJANJE MONTAŽ IN ZAGONOV NOVIH/ OBNOVLJENIH STROJEV IN NAPRAV, INOVATIVNOST IN PRIPRAVLJENOST ZA NENEHNO SPREMLJANJE RAZVOJA NA PODROČJU IZDELAVE STROJEV IN NAPRAV, SODELOVANJE S PROJEKTANTOM

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna, Strojništvo in obdelava kovin
  • Zaželene so delovne izkušnje na podobnih delovnih mestih, III. ali IV. stopnja izobrazba strojne, elektro ali podobne tehnične smeri, razumevanje načrtov, osnovno znanje nemškega in/ali angleškega jezika, računalniška pismenost, vozniški izpit B kategorije, pripravljenost na terensko delo, samoiniciativnost, delavnost, natančnost, sposobnost timskega dela, delo na terenu

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: REPENŠEK BARBARA telefon: 02 870 78 59 el. naslov: barbara.repensek@ravnepresses.com

RAVNE PRESSES, družba za proizvodnjo stiskalnic, strojnih delov in naprav d. o. o.

Koroška cesta 15

2390 RAVNE NA KOROŠKEM