Opis delovnega mesta

Ste strojni inženir ali strojni tehnik? Imate izkušnje ali jih želite pridobiti?

REAM d.o.o. nudi zaposlitev v urejenem in pozitivnem delovnem okolju, z odlično ekipo sodelavcev in zaposli:

  • SODELAVEC NA PODROČJU TEHNIČNE PODPORE POSLOVNIM PARTNERJEM – STROJNI TEHNIK / INŽENIR (m/ž)

  • opravljali boste delovne naloge strojnega inženirja / tehnika za tehnično podporo poslovnim partnerjem
  • priložnost za zaposlitev nudimo tako izkušenemu strojniku kot tudi strojnikom – začetnikom

Pričakujemo:

  • zaključena izobrazba smeri Strojni inženir ali Strojni tehnik
  • delovne izkušnje na enakih ali podobnih delovnih mestih so zaželene
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • vozniško dovoljenje B kategorije
  • vestnost in natančnost pri delu
  • veselje do timskega dela
  • radovednost, kreativnost, navdušenost, samoiniciativnost, odzivnost

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • delo v urejenem in prijetnem delovnem okolju
  • možnost izobraževanja in napredovanja
  • stimulativno plačilo

Način prijave:

Če si želite opravljati delo v kolektivu, ki skupaj ustvarja najboljše rezultate, pričakujemo vaše pisne prijave z življenjepisom na naslov REAM d.o.o., Špruha 19, 1236 Trzin ali po e-pošti na naslov: hedi@ream.si

Kontaktna oseba: Več informacij o delovnem mestu in prijavi lahko dobite preko e-maila: hedi@ream.si

Naslov delodajalca:

REAM d.o.o.

Špruha 19

SI-1236 Trzin

Obiščite nas na spletu: https://www.ream.si/

Več o REAM d.o.o.

Naši začetki sežejo v leto 1993, od leta 1995 pa smo na slovenskem trgu aktivno prisotni na področju klimatizacije in strojnih instalacij.
Za našimi dejanji stojijo izkušnje, ki smo si jih pridobivali skozi vrsto preteklih let, zaupanje, ki smo si ga pridobili s strani naših kupcev, strokovnost, ki jo vsak trenutek nadgrajujemo z novim znanjem.