Opis delovnega mesta

Podjetje AIR-G d.o.o. zaposli:

  • STROJNIK ALI ELEKTRO INŽENIR ELEKTRONIKE / ROBOTIKE (m/ž)

Opis del in nalog:

  • programiranje namiznih in industrijskih robotov
  • vzdrževalna strojna in elektro dela na dozirnih in lakirnih napravah

Pričakujemo:

  • najmanj VI. stopnja smeri strojnik, inž. elektronike
  • 2 leti delovnih izkušenj na podobnem področju dela
  • aktivno znanje angleškega jezika in vsaj še enega tujega jezika
  • sprejemanje odločitev in tehničnih presoj
  • natančnost, samoiniciativnost in želja po izpopolnjevanju
  • vozniški izpit B kategorije
  • sposobnost dela v timu

Nudimo:

  • zaposlitev za 2 meseca za določen čas s podaljšanjem za nedoločen čas
  • delo v podjetju in pri strankah

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po po e- pošti na: Air-g@siol.net

Kontaktna oseba: 📞 ga. Diana Tariba, telefon 01 521 19 51.

Naslov delodajalca:

AIR-G d.o.o.

Thisclerjeva ulica 17

1000 Ljubljana