Opis delovnega mesta

Podjetje RAFAEL d. o. o. Sevnica zaposli:

  • STROJNIK TGM (m/ž)

  • upravljanje različnih strojev težke gradbene mehanizacije v skladu s kompetencami delavca (bager, kombinirka, valjar,…)
  • odpravljanje manjših napak na strojih
  • skrb za vzdrževanje in čistočo okolja
  • izpolnjevanje ustreznih evidenc povezanih z delom

Pričakujemo:

  • izpit za strojnika TGM

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
  • zaposlitev za polni delovni čas

Način prijave:  Za razgovor pokličite na telefonsko številko:  041/ 326-997 (Nino Bahat)

Kontaktna oseba: 📞 Nino Bahat 041 /326-997

Naslov delodajalca:

RAFAEL d. o. o. Sevnica

Savska cesta 24

8290 Sevnica

Več o RAFAEL d. o. o.

RAFAEL je specializirani strokovnjak za izvajanje gradbenih storitev na področju:
- sanacije plazov
- železniških in cestnih gradenj
- hidrogradenj
- proizvodnje in namestitve geotehničnih sider
- izgradnje protihrupnih ograj na avtocestah in železnicah.