Opis delovnega mesta

Podjetje ZAPOSLITVENI CENTER ZARJA 2 zaposli:

  • STROKOVNI DELAVEC (m/ž)

  • DELO V STORITVENIH DELAVNICAH, ORGANIZACIJA DELA IN VODENJE SKUPINE TEŽJE ZAPOSLJIVIH V DELAVNICI IN NA TERENU, PISANJE POROČIL, EVIDENC, SPREJEMANJE DEL OD NAROČNIKOV, ODDAJA IZDELKOV IN STORITEV NAROČNIKOM, RAZNA ADMINISTRATIVNA DELA

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska, Terapija in rehabilitacija ali Socialno delo
  • delovne izkušnje

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas
  • plačilo 1500 eur / bruto
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: JERNEJŠEK JANKO telefon: 041 495 325 el. naslov: jani.jernejsek@zczarja-vrtovi.si

Naslov delodajalca:

ZAPOSLITVENI CENTER ZARJA 2

Brnčičeva ulica 11

1231 LJUBLJANA – ČRNUČE