Opis delovnega mesta

J CENTER, trgovina, servis, zastopstvo, d.o.o. zaposli:

  • STROKOVNI SODELAVEC VZDRŽEVANJA (m/ž)

UPRAVNA ENOTA DELOVNEGA MESTA: BREŽICE

  • ORGANIZACIJA, KOORDINACIJA VZDRŽEVALNIH IN OBNOVITVENIH DEL
  • SKRB ZA VZDRŽEVANJE, VAROVANJE IN ZAVAROVANJE PREMIČNIN IN NEPREMIČNIN,
  • KONTROLA IN NADZOR PREMIČNIN IN NEPREMIČNIN, – SKRB ZA OPTIMALNO RACIONALIZACIJO STROŠKOV,
  • SODELOVANJE IN REŠEVANJE TEŽAV, SPREMLJENJE, EVIDENTIRANJE IN NADZOR NAD STROŠKI,
  • DELO ZA DRUŽBO IN DRUŽBE V SKUPINI,
  • OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG, ČE TAKO DOLOČI NADREJENI.

Pričakujemo:

  • srednješolsko izobrazbo, lahko tudi višješolska
  • delovni izkušnje dve leti
  • vozniški izpit B kategorije
  • znanje slovenskega jezika
  • pisno in ustno poslovno sporazumevanje

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovnik
  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev s poskusno dobo 6 mesecev
  • dopoldansko delo

Način prijave: Svojo vlogo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: KOŽAR SUZANA, telefon: 07 49 90 982, e-naslov: razpisi@avtokrka.si

Naslov delodajalca:

J CENTER, trgovina, servis, zastopstvo, d.o.o.

Cankarjeva cesta 16

1000 LJUBLJANA