Opis delovnega mesta

SILIKO d.o.o. v svoje vrste vabi:

  • Študenta za delo v razvojni tehnologiji (m/ž)

Cilj delovnega mesta:

• opravljanje različnih del v razvojni tehnologiji podjetja SILIKO (kot so pomoč pri
preizkušanju orodij, pri izvajanju testov, pripravi dokumentacije, vodenju evidenc,
planiranju),
• razvoj vaših znanj, strokovno rast ter nabiranje praktičnih izkušenj, ki jih lahko
povežete z znanji izobraževalnega sistema.

Od vas pričakujemo:

• študij s smeri strojništva (najraje absolventski staž),
• veselje do dela, organiziranost in pripadnost delu,
• splošno praktičnost in učljivost,
• osnovno znanje MS Office ter
• veljaven status študenta.

Ponujamo vam:

• priložnost za rast in pridobivanje novih izkušenj,
• zanimivo in dinamično delo pri razvojnem dobavitelju v avtoindustriji,
• urejeno delovno okolje in delo na sodobni tehnologiji v novih poslovnih prostorih
na Vrhniki,
• možnost dolgoročnega sodelovanja.

V kolikor se prepoznate v zgoraj navedenem opisu, vas vabimo, da nam pošljete vašo prijavo z življenjepisom na kadri@siliko.si in sicer najkasneje do 5.4.2019.

Več o SILIKO d.o.o.

Podjetje Siliko d.o.o. je razvojni dobavitelj in proizvajalec tehničnih izdelkov iz elastomerov in termoplastov z več kot 30-letno tradicijo. V tem obdobju se je proizvodni program razširil in danes obsega dejavnosti, s katerimi lahko kupec dobi celovito storitev od idejne zasnove, konstrukcije in izdelave orodja do velikoserijske proizvodnje.