Opis delovnega mesta

V podjetju Megasplet d.o.o., ki se ukvarja s spletno prodajo, zaposlijo osebo za prevajanje iz češkega jezika in podporo strankam:

  • SVETOVALEC STRANKAM ZA ČEŠKI TRG (m/ž)

Opis delovnega mesta:

– podpora strankam preko telefona, facebooka in elektronskih sporočil,
– pogoj je, da je češčina vaš materni jezik,
– prevajanje iz slovenskega v češki jezik,
– komuniciranje na višji ravni,
– doslednost in komunikativnost,
– organiziranost,
– hitra odzivnost, ažurnost,
– prodajna naravnanost.

Pričakujemo:

– osebo, ki jo veseli tovrstno dela,
– najmanj V. stopnjo izobrazbe,
– komunikativnost, prilagodljivost, natančnost, samostojnost, odgovornost,
samoiniciativnost in organiziranost,
– dobro računalniško znanje (MS Word, Outlook, Excel),
– občutek za delo z ljudmi,
– hitra odzivnost

Nudimo:

– delo v urejenem in prijetnem delovnem okolju,
– zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja, sprememba pogodbe na nedoločen čas
– redno plačilo, izplačilo nadurnega dela
– možnost napredovanja
– delo poteka od doma ali na lokaciji podjetja v IC Trzin (Gmajna 7),
– prednost je fleksibilen delovnik
– plača: 1500 bruto (pogodba za določen čas), po spremembi pogodbe v nedoločen čas sprememba plače na 1850 bruto.

V kolikor izpolnjujete navedene pogoje in vas delo veseli, pošljite svojo vlogo s kratkim življenjepisom in opisom delovnih izkušenj na elektronski naslov: zaposlitev.megasplet@gmail.com.

Kontaktna oseba: ga. Ina

Naslov delodajalca:

Megasplet, trgovina po internetu, d.o.o.

Gmajna 7

1236 Trzin

Več o Megasplet d.o.o.

Podjetje MEGASPLET d.o.o. posluje trenutno v kar sedmih državah, in sicer: Slovenija, Hrvaška, Italija, Madžarska, Poljska, Slovaška in Češka, stremi pa k novim širitvam, s katerimi bi še povečala svojo prepoznavnost. Trenutno zaposluje in sodeluje s 30 perspektivnimi in mladimi osebami od katerih ima prav vsaka svoja opravila in naloge, vsi skupaj pa delujejo kot tim, da lahko ponudijo odlično izkušnjo, kakovostne izdelke in dosežejo zadovoljstvo kupca.