Opis delovnega mesta

V podjetju Megasplet d.o.o., ki se ukvarja s spletno prodajo, zaposlimo osebo za prevajanje iz poljskega jezika in podporo strankam.

  •  SVETOVALEC STRANKAM ZA POLJSKI TRG (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • podpora strankam preko telefona, facebooka in elektronskih sporočil,
  • pogoj je, da je poljščina vaš materni jezik,
  • prevajanje iz slovenskega v poljski jezik,
  • komuniciranje na višji ravni,
  • doslednost in komunikativnost,
  • organiziranost,
  • hitra odzivnost, ažurnost,
  • prodajna naravnanost.

Pričakujemo:

  • osebo, ki jo veseli tovrstno delo,
  • najmanj V. stopnjo izobrazbe,
  • komunikativnost, prilagodljivost, natančnost, samostojnost, odgovornost,
  • samoiniciativnost in organiziranost,
  • dobro računalniško znanje (MS Word, Outlook, Excel),
  • občutek za delo z ljudmi,
  • hitra odzivnost.

Nudimo:

  • delo v urejenem in prijetnem delovnem okolju,
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim obdobjem,
  • redno plačilo, izplačilo nadurnega dela,
  • možnost napredovanja,
  • delo poteka od doma ali na lokaciji podjetja v IC Trzin (Gmajna 7),
  • prednost je fleksibilen delovnik.

V kolikor izpolnjujete navedene pogoje in vas delo veseli, pošljite svojo vlogo s kratkim življenjepisom in opisom delovnih izkušenj na elektronski naslov: ✉ zaposlitev.megasplet@gmail.com

Naslov delodajalca:
MEGASPLET, trgovina po internetu, d.o.o.
Gmajna 7
1236 Trzin, Slovenia

Več o Megasplet d.o.o.

Podjetje MEGASPLET d.o.o. je nastalo kot uresničitev ideje, da kupcu ponudimo prijazen, kakovosten, udoben in priročen spletni nakup. Naše poslanstvo je "kakovost in dostopne cene za vse", kupcem ponujamo prvovrstne izdelke za lepoto, modo in zdravo življenje. Prva trgovina je bila ustanovljena leta 2011. Zdaj delujemo na evropskem trgu in pokrivamo več kot 30 spletnih trgovin.