Opis delovnega mesta

Smo mlado ambiciozno podjetje, ki je v času svojega delovanja že preseglo kratkoročne načrte.
Zaupanje nam izkazujejo tako slovenska kot tuja podjetja, saj beležimo stalno rast in napredek.
Zaradi povečanega obsega dela v svoj kolektiv vabimo nove sodelavce za delo z medicinskim pripomočkom, ki je plod 20 letnih raziskav in 10 letnega testiranja. Iščemo resne kandidate, ki iščejo dinamično delo in jim je delo z ljudmi v veselje.

  • SVETOVALEC ZA TRŽENJE MEDICINSKIH PRIPOMOČKOV (M/Ž)

Pri izbiri imajo prednost fizioterapevti, dipl. fizioterapevti in kandidati z izkušnjami v trženju medicinskih pripomočkov. Delo je pretežno terensko

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • Promocija in trženje izdelka
  • Pridobivanje novih strank
  • Svetovanje in podpora obstoječim strankam

KAJ PRIČAKUJEMO

  • Komunikativnost
  • Ambicioznost
  • Pozitivna naravnanost
  • Ciljna usmerjenost
  • Želja po osebni rasti
  • Osebna urejenost in poštenost
  • Izpit B kategorije in lastno vozilo
  • Resnost
  • Odgovornost do dela

KAJ NUDIMO

  • Simulativno in redno plačilo
  • Prijetno in pozitivno delovno okolje
  • Možnost napredovanja
  • Oblika zaposlitve po dogovoru
  • Delo od ponedeljka do petka
  • Nagrade in občasna kolektivna potovanja
  • Potrebno izobraževanje in uvajanje

Pisne prijave z kratkim življenjepisom pošljite na naslov: EKO DAN d.o.o., Litijska cesta 35, 1000 Ljubljana, Prijava na razpis ali na email: info@eko-dan.com Zadeva: Prijava na razpis

Eko dan d.o.o.

Litijska cesta 35

1000 Ljubljana