Opis delovnega mesta

Podjetje WILLY STADLER PROIZVODNJA IN TRGOVINA D.O.O. zaposli:

  • TEHNIČNI RISAR (m/ž)

  • PODPORA PROJEKTANTOM PRI KONSTRUIRANJU IN PROJEKTIRANJU SORTIRNIH NAPRAV
  • IZRIS PONUDBENIH, DETALJNIH IN MONTAŽNIH NAČRTOV V 2D IN 3D
  • PRIPRAVA IN DOKONČANJE POGODBENIH DOKUMENTOV
  • ADMINISTRATIVNA DELA NA PODROČJU PROJEKTIRANJA

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd., Strojništvo in obdelava kovin
  • poznavanje programov CAM, MS Office

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: JAZBEC DAMJANA telefon: 07 4880060 el. naslov: dj@w-stadler.si

Naslov delodajalca:

WILLY STADLER PROIZVODNJA IN TRGOVINA D.O.O.

VELIKA VAS PRI KRŠKEM 62 A

8273 LESKOVEC PRI KRŠKEM