Opis delovnega mesta

SILIKO d.o.o. smo razvojni dobavitelj in proizvajalec tehničnih izdelkov iz elastomerov in termoplastov z več kot 30 letno tradicijo. Naše komponente vgrajujemo v večino avtomobilov nemške avtomobilske industrije.

V poslovni enoti Vrhnika iščemo novega sodelavca/ko na delovnem mestu:

  • TEHNIK V MEŠALNICI ZMESI (m/ž)

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas v proizvodnji uspešnega rastočega podjetja,
  • atraktiven finančni paket,
  • razgibano delo v mladi, povezani in nasmejani ekipi.

Vsebina dela:

  • priprava in tehtanje surovin za proizvodnjo gumenih zmesi,
  • upravljanje stroja za mešanje zmesi,
  • pakiranje in ustrezno označevanje izdelanih zmesi,
  • knjiženje opravljenega dela v računalniški sistem,
  • razvoj strokovnih znanj na področju proizvodnje elastomerov.

Od vas pričakujemo:

  • srednješolsko ali poklicno izobrazbo tehnične smeri,
  • veselje do dela v dinamični proizvodnji,
  • splošno fizično zmogljivost, praktičnost in učljivost.

Delo poteka v 3 izmenah, od ponedeljka do petka.

V kolikor se prepoznate v zgoraj navedenem opisu, vas vabimo, da nam pošljete vašo prijavo na mail: ✉ kadri@siliko.si
Pripišite »Razpis – Tehnik v mešalnici«.

Vaše prijave bomo sprejemali do 16. 5. 2021.

Naslov delodajalca:

Siliko d.o.o.

Tržaška cesta 31

1360 Vrhnika

Več o SILIKO d.o.o.