Opis delovnega mesta

Podjetje MARIBORSKA LIVARNA MARIBOR D.D. zaposli:

  • TEHNOLOG KAKOVOSTI (m/ž)

  • KONTROLIRANJE IZDELKOV V PREDPISANEM ČASOVNEM RAZMIKU PO PREDPISANEM TEHNOLOŠKEM POSTOPKU, DELO Z APARATOM ZA STATIČNE TESTE TER IZVAJANJE STATIČNIH TESTOV, DELO S KONTROLNIMI PRIPRAVAMI IN KALIBRI, DELO Z APARATOM ZA MERJENJE TRDOTE TER MERJENJE TRDOTE IZDELKOV, PREVZEM IN KONTROLA ULITKOV ZA ODPREMO KUPCU, UPORABA IN BRANJE KONTROLNIH PLANOV IN SINOPTIKOV, UPORABA APARATA ZA MERJENJE HRAPAVOSTI TER MERJENJE HRAPAVOSTI IZDELKOV

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna, smer Tehnika

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:

HIRŠL ANŽE telefon: 02 234 61 08,051 334 822 el. naslov: anze.hirsl@mlm-mb.si

Naslov delodajalca:

MARIBORSKA LIVARNA MARIBOR D.D.

Oreško nabrežje 9

2000 MARIBOR