Opis delovnega mesta

Inženiring, Igor Končina s.p. zaposli:

  • TEHNOLOG, RISAR (m/ž)

Opis del in nalog:

  • tehnolog, risar pohištvenih konstrukcij

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Lesarska, papirniška, plastična, steklarska in podobna tehnologija; alternativno: višješolska (prejšnja), višja strokovna, Lesarska, papirniška, plastična, steklarska in podobna tehnologija, visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Lesarska, papirniška, plastična, steklarska in podobna tehnologija
  • vozniški izpit B kategorije
  • delovne izkušnje niso pogoj
  • Znanje jezikov:
    angleški jezik
    nemški jezik
  • poznavanje materialov, poznavanje pohištvenih konstrukcij v povezavi z drugimi materiali,
  • natančnost, odgovornost, strokovnost, sodelovanje

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev s poskusno dobo 1 mesec
  • tudi gibljiv, nestalen urnik

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti ali pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: IGOR KONČINA, telefon: 031 292 477, e-naslov: i.koncina@siol.net

Naslov delodajalca:

Inženiring, Igor Končina s.p.

Tuji Grm 9 A

1000 LJUBLJANA