Opis delovnega mesta

V Siliku v svojo ekipo vabimo novega sodelavca ali sodelavko za pomoč našim tehnologom v proizvodnji:

TEHNOLOG V PROIZVODNJI – študentsko delo (m/ž)

Naloge in odgovornosti:

  • opravljanje različnih pomožnih in strokovnih del kot pomoč tehnologa v proizvodnji
  • nabiranje praktičnih izkušenj, ki jih lahko povežete z znanji izobraževalnega sistema

Od vas pričakujemo:

  • izobraževanje ali predizobrazbo s področja strojništva
  • veselje do dela, organiziranost in pripadnost delu
  • splošno praktičnost in učljivost
  • osnovno znanje MS Office
  • veljaven status študenta

Ponujamo vam:

  • priložnost za rast in pridobivanje novih izkušenj
  • plačilo za korektno opravljeno delo in topel obrok
  • urejeno delovno okolje v poslovnih prostorih na Vrhniki
  • možnost zaposlitve po zaključku statusa

V kolikor se prepoznate v zgoraj navedenem opisu, vas vabimo, da nam pošljete vašo prijavo z življenjepisom na e- mail kadri@siliko.si

Ob prijavi, nam povejte, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Naslov delodajalca:

SILIKO D.O.O.

Tržaška cesta 31

1360 Vrhnika

Več o SILIKO d.o.o.

Podjetje Siliko d.o.o. je razvojni dobavitelj in proizvajalec tehničnih izdelkov iz elastomerov in termoplastov z več kot 30-letno tradicijo. V tem obdobju se je proizvodni program razširil in danes obsega dejavnosti, s katerimi lahko kupec dobi celovito storitev od idejne zasnove, konstrukcije in izdelave orodja do velikoserijske proizvodnje.