Opis delovnega mesta

Podjetje Megasplet d.o.o., ki se ukvarja s spletno prodajo, zaposli:

  • TEKSTOPISEC V MARKETING (ž/m)

Delo zajema:

  • pisanje prepričljivih prodajnih besedil za produkte
  • priprava tedenskih marketinških email kampanj
  • idejno snovanje in pisanje blogov
  • spremljanje trendov tekstopisja v spletni prodaji
  • sodelovanje in koordinacijo z drugimi oddelki

Od kandidata pričakujemo:

  • 1 leto izkušenj na primerljivem delovnem mestu
  • odlično znanje slovenskega jezika
  • znanje angleškega jezika
  • prodajno naravnanost
  • kreativnost, natančnost, profesionalni pristop ter odgovornost do opravljenega dela
  • sposobnost timskega dela, željo po učenju

Zaželene dodatne izkušnje:

  • kreativno pisanje
  • osnovno poznavanje orodij za vstavljanje emailov (MailChimp, Squalo, …)
  • priprava vsebin za družbena omrežja (Facebook, Instagram)

Kandidatu ponujamo:

  • delo v mladi, dinamični in kreativni ekipi
  • sproščeno delovno okolje
  • zaposlitev za nedoločen čas s 3 – mesečno poskusno dobo
  • 40-urni tedenski delovnik
  • možnost za osebni in karierni razvoj
  • delo poteka od ponedeljka do petka na sedežu podjetja v Trzinu (Gmajna 7, 1236 Trzin)
  • začetna plača 1.500 eur bruto, po opravljeni poskusni dobi, se poveča
    Pričetek dela: takoj

V kolikor izpolnjujete navedene pogoje in vas delo veseli, pošljite svojo vlogo s kratkim življenjepisom in opisom delovnih izkušenj na elektronski naslov: zaposlitev.megasplet@gmail.com.

Naslov delodajalca:

MEGASPLET, trgovina po internetu, d.o.o.
Gmajna 7
1236 Trzin, Slovenia

Več o Megasplet d.o.o.

Podjetje MEGASPLET d.o.o. je nastalo kot uresničitev ideje, da kupcu ponudimo prijazen, kakovosten, udoben in priročen spletni nakup. Naše poslanstvo je "kakovost in dostopne cene za vse", kupcem ponujamo prvovrstne izdelke za lepoto, modo in zdravo življenje. Prva trgovina je bila ustanovljena leta 2011. Zdaj delujemo na evropskem trgu in pokrivamo več kot 30 spletnih trgovin.