Opis delovnega mesta

Uspešno in inovativno slovensko podjetje MBB STORITVE d.o.o., ki se ukvarja s trženjem ter svetovanjem  telekomunikacijskih storitev zaradi uspešnega poslovanja v svoj prijeten tim redno zaposli novega sodelavca ali sodelavko:

  • TERENSKI SVETOVALEC, PRODAJALEC (m/ž)

Delo je terensko in se večinoma izvaja v osrednje slovenski regiji.

  • delo se izvaja na terenu, kjer obstoječim ter novim strankam svetujemo in optimiziramo telekomunikacijske storitve
  • zaposlitev, ki jo boste opravljali je zelo fleksibilna in zabavna –  v kolikor radi delate z ljudmi

Pričakujemo:

  • odprtost, dobre komunikacijske veščine in veselje do dela s strankami
  • poštenost, zanesljivost in odgovornost
  • samoiniciativnost, zagnanost in pozitivno naravnanost
  • zaradi narave dela pričakujemo vozniški izpit kategorije B ter lasten prevoz

Nudimo:

  • fleksibilno delovno okolje v mladem in zagnanem kolektivu
  • osebnostno rast
  • pridobitev novih znanj iz telekomunikacij (predznanje ni potrebno saj vas vsega naučimo mi)
  • pridobitev novih prodajnih veščin
  • zelo dobro plačilo za opravljeno delo

Način prijave:

Svojo prijavo (CV in sprejemno pismo) pošljite po e- pošti na andrej.banic@mbb-ts.si ali pokličite na 031 666 601.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: g. Andrej Banič mobitel: 031/666 601

Naslov delodajalca:

MBB STORITVE d.o.o.

Kamnica 2e

1262 Dol pri ljubljani

Naše pisarne se nahajajo na: Slovenčeva cesta 19a, 1000 Ljubljani

Več o MBB STORITVE d.o.o.

Smo perspektivno in hitro rastoče podjetje, ki se ukvarja s trženjem mobilnih in fiksnih telekomunikacijskih storitev.