Opis delovnega mesta

OBZORJE SGP storitve, gradnje in proizvodnja d.o.o. zaposli:

  • TESAR (m/ž)

Opis del in nalog:

  • izvaja tesarska dela
  • izdela opaž za enostavne betonske konstrukcije, sestavlja, namešča in odstranjuje sistemske opaže, izdeluje, sestavlja, montira, demontira, postavlja, podpira ali fiksira konstrukcije, fasadne ali lovilne odre, izdeluje strehe in strešne konstrukcije. dobrodošlo je poznavanje tudi katerakoli druga dela na področju gradbeništva (zidar, fasader, keramičar, strojni ometi, suhomontažna dela (knauf)

Pričakujemo:

  • izobrazba: nepopolna osnovnošolska, Gradbeništvo
  • delovne izkušnje: 2 leti

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti, oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: DARIJAN ŠTRUCL, telefon: 031 388 381, e-naslov: prijava@obzorje.eu

Naslov delodajalca:

OBZORJE SGP storitve, gradnje in proizvodnja d.o.o.

Lenartova pot 10

8250 Brežice

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net