Opis delovnega mesta

Podjetje Panorganix d.o.o. zaposli:

  • TRAKTORIST (m/ž)

V svoj kolektiv vabimo novega sodelavca za delovno mesto: Traktorist m/ž.

  • delo s kmetijsko mehanizacijo na polju in v nasadih borovnic
  •  vzdrževanje kmetijskih strojev
  •  strojno delo v rastlinjaku
  • priprava zemlje za setev
  •  strojno spravilo zelenjave
  • Lokacija: delo bo potekalo na lokacijah v okolici Ljutomera (Spodnji Kamenščak, Radomerje,…).

Pričakujemo:

  • izobrazba: osnovnošolska
  • vozniški izpit B in F kategorije
  •  nižja poklicna izobrazba, kmetijstvo, gozdarstvo, ribištvo (široki programi)
  •  občutek za natančno delo
  •  poznavanje kmetijske mehanizacije
  •  poznavanje kmetijstva, zlasti zelenjadarstva
  •  odgovornost

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • urejeno, inovativno in dinamično delovno okolje
  •  uvajanje z mentorji
  •  možnost dodatnega izobraževanja
  • dolgoročno zaposlitev, s pogodbo za nedoločen čas
  • dopoldanski delovni čas
  • plača: od 750€do 800€neto

Način prijave:   Kandidate, ki vas delovno mesto zanima in ustrezate razpisnim pogojem, vabimo, da nam svojo prijavo pošljete po e-pošti na mail: janja@panorganic.si ali na naslov: Panorganix d.o.o.
za razpis: traktorist, Rada Pušenjaka 45, 9240 Ljutomer

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: Janja Ferenčak, E-pošta: janja@panorganic.si

Naslov delodajalca:

Panorganix d.o.o.
Rada Pušenjaka 45

9240 Ljutomer