Opis delovnega mesta

Zaradi širitve poslovanja konstantno iščemo večje število sodelavcev za delo v proizvodnji. K sodelovanju vabimo dinamične in samostojne osebe za delo na delovnem mestu:

  • UPRAVLJALEC STROJEV (m/ž)

Delovne naloge:

  • priprava ustrezne surovine za nemoten tehnološki proces,
  • nastavitve linije in kontrola kakovosti izdelkov,
  • tehtanje, pakiranje in skladiščenje izdelkov po delovnem nalogu,
  • spremljanje in kontroliranje tehnološkega procesa,
  • evidentiranje in vnos vseh izdelkov, porabe surovin in pomožnih materialov v računalniški program,
  • odpravljanje manjših okvar in pomoč vzdrževalni službi pri popravilih in remontih,
  • upravljanje viličarja,
  • skrb za čistočo delovnega okolja.

Od vas pričakujemo:

  • IV. ali V. stopnjo izobrazbe elektro, strojne ali druge tehnične smeri,
  • osnovno računalniško znanje,
  • natančnost in zanesljivost pri delu,
  • odgovoren odnos do dela in usmerjenost h kakovosti.

Nudimo vam:

  • dinamično delo v zelo uspešnem podjetju,
  • odlične delovne pogoje v klimatiziranih in čistih proizvodnih prostorih,
  • redno in stimulativno plačilo,
  • možnosti strokovnega izpopolnjevanja in napredovanja,
  • tri ali štiri izmensko delo,
  • lokacija: Škofja Loka,
  • pogodba za določen čas s 3 mesečnim poskusnim delom ter možnostjo sklenitve za pogodbe za nedoločen čas.

Če smo vzbudili vašo pozornost, se prijavite in oddajte vlogo za sodelovanje s kratkim življenjepisom preko povezave na spletni strani.

Filc tovarna filca d.o.o.

Trata 48

4220 Škofja Loka