Opis delovnega mesta

Podjetje NOTRANJSKI REGIJSKI PARK zaposli:

  • UREDNIK NOVIH MEDIJEV IN SOCIALNIH OMREŽIJ  (m/ž)

  • STROKOVNE NALOGE, VEZANE NA PROJEKTU »LIFE 16 NAT/SI/000708 LIFE STRŽEN«
  • PRIPRAVA INFORMACIJ, VEZANIH NA POTEK IN IZVEDBO PROJEKTA (SOCIALNA OMREŽJA, BILTEN, BLOG, UREJANJE SPLETNE STRANI), – VODENJE IZOBRAŽEVALNIH DELAVNIC ZA TURISTIČNE DELAVCE, OTROKE IN ŠOLSKO MLADINO
  • ODNOSI Z JAVNOSTMI IN UREJANJE SPLETNIH STRANI V DELU, KI SE NANAŠA NA PROJEKT,
  • SKRB ZA PROMOVIRANJE PROJEKTA
  • DRUGA DELA PO NALOGU DIREKTORJA OZ. VODJE PROJEKTA

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Družbene vede (podrobneje neopredeljeno)
  • poznavanje delovanja socialnih omrežij in novih medijev, – poznavanje osnov TV montaže, – visoka usposobljenost kreativnega pisanja, – uredniške sposobnosti, novinarske sposobnosti, – poznavanje osnov grafičnega opremljanja video zapisov

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas- za čas trajanja projekta 47 mesecev
  • plača: 1879.59 EUR bruto / mesečno
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Več na https://www.notranjski-park.si/

Naslov delodajalca:

NOTRANJSKI REGIJSKI PARK

TABOR 42

1380 CERKNICA