Opis delovnega mesta

Pridružite se mednarodni zgodbi o uspehu, ki jo pišemo v družbi KMAG, enemu največjih uvoznikov vozil v regiji. Postanite del ekipe, zavezane vrhunski kakovosti.

Ste strokovnjak za vsebinsko urejanje spletnih strani, obenem pa tudi guru njihovega razvijanja in vzdrževanja? Ali v sebi združujete osebnostne lastnosti komunikatorja in programerja – odprtost za izzive, prilagodljivost in visoko pismenost, po drugi strani pa tudi vztrajnost, natančnost in organiziranost? Ste poleg tega timski igralec in profesionalec, ki pridno vlaga v znanje in se zato strmo vzpenja po lestvici svoje stroke? V naše podjetje vabimo osebo, ki združuje vse kakovosti odličnega:

  • UREDNIKA SPLETNE STRANI – RAZVIJALCA (m/ž)

Od vas pričakujemo:

•    najmanj V. stopnjo izobrazbe,
•    vsaj 2 leti delovnih izkušenj na področjih urejanja in razvoja spletnih strani,
•    poznavanje tehnologij HTML/CSS, PHP, Javascript in Bootstrap,
•    izkušnje s sistemi urejanja vsebin,
•    poznavanje principov uporabniških izkušenj,
•    odlično znanje slovenskega in angleškega jezika (zaželeno je tudi znanje srbskega oziroma hrvaškega).

Kot novemu članu naše ekipe vam nudimo:

•    pogodbo za nedoločen čas s 6 mesečnim preizkusnim obdobjem,
•    dragocena nova znanja in izkušnje,
•    izzivov polno delo v družbi zavzetih in pozitivno naravnanih sodelavcev,
•    zaposlitev v uspešni mednarodni družbi.

Če v razpisanem mestu vidite odlično priložnost zase, vas vabimo, da nam svojo prijavo z življenjepisom pošljete čimprej, najkasneje pa do 18. 10. 2020! Prijave sprejemamo preko spletne povezave: https://www.kia.si/zaposlimo/job_form/7715

Več o KMAG d.o.o.

Kia Motors Corporation šteje med najuspešnejša globalna avtomobilska podjetja s poudarjenim smislom za kakovostne avtomobile za mlade po srcu. Znamka po vsem svetu zaposluje več kot 52.000 ljudi in letno ustvari več kot 49 milijard dolarjev prihodkov.