Opis delovnega mesta

Podjetje VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O. zaposli:

  • VARILEC (m/ž)

  • varjenje kovinskih izdelov, in vodotesno varjenje kotlov za centralno ogrevanje
  • varjenje tanjših materialov z C02 metodo varjenja
  • klasično varjenje z elektrodo
  • sestava polizdelkov
  • priprava svojega delovnega mesta
  • ročno in strojno čiščenje polizdelkov in izdelkov
  • odvoz neuporabljenih polizdelkov

Pričakujemo:

  • uspešno zaključeno interno izobraževanje
  • poznavanje specifičnih tehnoloških postopkov
  • poznavanje predpisov s področja, varnosti in zdravja pri delu ter ekologije
  • telesna sposobnost (spretnost prstov, spretnost rok, statična moč)
  • sposobnost sodelovanja v timu
  • oseba bo odgovorna za racionalno porabo materiala, izkoristka strojev in časa za doseganje načrtovanih ciljev v okviru delovnega področja
  • skrb za kvalitetno izvedeno delo
  • skrb za pravočasno izvedeno delo, v skladu z časovnimi normami
  • srednješolska izobrazba
  • delovne izkušnje 2 leti

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • zaposlitev za polni delovni čas
  • 1400€ bruto / mesec
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na naslov: zaposlitev.valtis@gmail.com

ali pokličite na 031 458 142 (g MATEJ PART)

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: g. MATEJ PART, tel. št.: 031 458 142 ali e-mail: matej@valtis.si

Več o podjetju si lahko ogledate na povezavi: https://www.facebook.com/waltisogrevanje/videos/1404688886293266/ ali na spletni strani: https://www.ogrevanje-kotli.si/video

VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O.
CESTA K TAMU 61
2000 MARIBOR

Več o VALTIS OGREVANJE, DRUŽBA ZA PROIZVODNJO, STORITVE IN TRGOVINO D.O.O.

Slovensko razvojno in proizvodno podjetje ogrevalnih sistemov na lesno biomaso. Smo podjetje s tridesetletnimi izkušnjami na področju razvoja in proizvodnje kotlov za centralno ogrevanje.
Posebej smo specializirani v razvoj popolnoma avtomatskih kotlov na pelete, ki uporabnikom zagotavljajo popolno udobje pri ogrevanju
svojega doma.