Opis delovnega mesta

Podjetje RIVAL – VTS SISTEMI IN VAROVANJE, D.O.O., LJUBLJANA zaposli:

  • VARNOSTNIK (m/ž)

Opis del in nalog:

  • VAROVANJE LJUDI IN PREMOŽENJA

Pričakujemo:

  • NPK varnostnik / varnostnica
  • vozniški izpit B kat

Nudimo:

  • redna zaposlitev za določen čas
  • polni delovni čas
  • določen čas 3 mesece
  • poskusna doba ni zahtevana

Način prijave:  po e-pošti ali pokličite za razgovor

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  MARTIN ROŠKAR telefon: 040 971 338 el. naslov: martin.roskar@rival-vts.si

Naslov delodajalca:

RIVAL – VTS SISTEMI IN VAROVANJE, D.O.O., LJUBLJANA

OB ŽELEZNICI 18

1000 LJUBLJANA

Več o RIVAL - VTS SISTEMI IN VAROVANJE, D.O.O.

Naša osnovna naloga je ljudem omogočati varno in kakovostno življenje. Uresničujemo jo z vsakodnevnim izvajanjem svojih storitev in pomočjo državnim organom doseči tako družbeno stanje, da bi se ljudje počutili varne.
Utrjujemo položaj enega najbolj kakovostnih podjetij za varovanje na Gorenjskem, v katerem se združujejo izkušnje in znanje obrti varovanja od leta 1961. To dosegamo samostojno s krepitvijo dolgoročnih poslovnih povezav in partnerskih odnosov ter skrbi za kadre.
Znanje, sposobnost, delavnost in iznajdljivost, ki jih premoremo, nam omogočajo, da smo hitri in učinkoviti. Menimo, da je edina prava pot k uspešnemu razvoju ustvarjanje takega vzdušja v podjetju, ki ljudi motivira k delavnosti in ustvarjalnosti.
Varnostne naloge, ki nam jih narekujejo naša delovna mesta, opravljamo po svojih najboljših močeh. Stremimo k temu, da tisto, kar počnemo, opravimo najbolje, kar se da učinkovito in v čim krajšem času.