Opis delovnega mesta

Podjetje Alpacem Cement, d.d. zaposli:

  • VODILNI INŽENIR STROJNEGA VZDRŽEVANJA (m/ž)

  • NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE, USKLAJEVANJE, KONTROLIRANJE, ODLOČANJE IN VODENJE STROKOVNEGA PODROČJA, STROKOVNA PODPORA IN POTRJEVANJE ZAHTEVNIH KOMPLEKSNIH REŠITEV. PREPOZNAVANJE IN DIAGNOSTICIRANJE RAZLOGOV OKVAR ALI POSLABŠANJA STANJA SREDSTEV NA PODROČJU KOREKTIVNEGA VZDRŽEVANJA. PLANIRANJE AKTIVNOSTI VZDRŽEVANJ ZA VRNITEV SREDSTEV V OBRATOVANJE. PRIPRAVLJANJE IN PREVERJANJE PAKETOV DELOVNIH NALOGOV VZDRŽEVANJ. ZAGOTAVLJANJE PREGLEDA NAD POGOJI ZA IZVEDBO VZDRŽEVANJ. SPREMLJANJE RAZVOJA STROKE, ZAKONODAJE IN STANDARDOV TER UVAJANJE DOBRIH PRAKS. PREGLED IN RAZVOJ OSEBJA. PREDLAGANJE IZBOLJŠAV IN UVAJANJE NOVIH METODOLOGIJ IN TEHNOLOGIJ. STANDARDIZACIJA IN POTRJEVANJE REŠITEV NA INVESTICIJSKEM VZDRŽEVANJU.

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd.; Metalurgija, strojništvo in kovinarstvo
  • VII. stopnja izobrazbe strojne ali druge sorodne smeri. Zaželene predhodne delovne izkušnje s področja strojnega vzdrževanja. Aktivno znanje angleškega jezika. Računalniška pismenost (Office, Windows). Sposobnost učinkovitega timskega dela. Učinkovito reševanje izzivov, odgovornost in proaktivnost. Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. preko spletne strani delodajalca. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

📞 Kontaktna oseba:

DARJA KRIVEC
Telefon: 05 39 21 224 /051 366 451
E-naslov: kadri@alpacem.si
Naslov:
Anhovo 1 , 5210 DESKLE

Naslov delodajalca:

Alpacem Cement, d.d.

Anhovo 1

5210 DESKLE