Opis delovnega mesta

Podjetje  My Lovely Pets (Toro Green d.o.o.)  – inovativno slovensko podjetje, ki razvija in trži prehranska dopolnila za hišne ljubljenčke –  zaposli novega sodelavca ali sodelavko:

  • VODJA ADMINISTRACIJE (m/ž)

  • 2-3x tedensko nudimo sodelovanje ambiciozni osebi za organizacijo in vodenje administracije

  • delo zajema administrativno delo, delo s financami in marketingom
  • odgovorni boste tudi za komunikacijo s poslovnimi partnerji in kupci
  • skrb za nemoten potek logistike

Pričakujemo:

  • zaželjene so predhodnje izkušnje in znanje angleščine ter nemščine
  • od novega zaposlenega pričakujemo dinamičnost, odgovornost, učljivost in resnost

Nudimo

  • delo poteka na sedežu podjetja na Škofljici in zahteva dinamičnost, odgovornost, učljivost in resnost
  • nudimo možnost dolgoročnega sodelovanja in pa kariernega napredovanja
  • kandidat bo pridobil veliko neprecenljivih delovnih izkušenj pri poslovanju v Sloveniji in tujini

Način prijave:  Svojo prijavo s CV – življenjepisom pošljite po e- pošti na info@mylovely-pets.com

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: g. Rosič,  tel.:  +386 (0) 51 436 525

Naslov delodajalca:

TORO GREEN D.O.O.

Ulica ob hrastih 11

1291 Škofljica

Več o Toro Green d.o.o.

My Lovely Pets je inovativno slovensko podjetje, ki razvija in trži prehranska dopolnila za hišne ljubljenčke.
Več na: https://mylovely-pets.si