Opis delovnega mesta

Podjetje Petit d.o.o. zaposli:

  • VODJA ANALITIKE (m/ž)

Opis del in nalog:

  • analitika oglaševalskih kampanj in optimizacija formul
  • delo bo večinoma potekalo v angleškem jeziku in v korespondenci s programerjem

Pričakujemo:

  • 100% natančnost in zanesljivost
  • napredno znanje statistike in matematike
  • prednost imajo kandidati z dodatnimi programerskimi znanji
  • stopnja izobrazbe ni pomembna –  iščemo znanje
  • sposobnost dela v ekipi
  • kandidat mora biti sposoben vodenja manjših projektov
  • v sklop delovnih nalog spada tudi korespondenca s strankami

Nudimo:

  • nudimo redno zaposlitev z preizkusno dobo enega meseca
  • spodbudno plačilo 1.000€ neto in navzgor, z nagradami lahko tudi 1.500€
  • možnosti napredovanja
  • prijazno osebje in okolje v katerem lahko pridobite veliko novega znanja
  • delovno mesto je v Ljubljani

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na Elektronski naslov: info@online-slovenija.si oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:

g. Tilen Repar, tel. 031 868 555

Več informacij o delovnem mestu lahko dobite preko e-maila: info@online-slovenija.si

Naslov delodajalca:

Petit d.o.o.

Komanija 8d

1356 Dobrova