Opis delovnega mesta

Podjetje DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D. CELJE

 zaposli:

  • VODJA AVTOCESTNE BAZE, V PODROČJU VZDRŽEVANJE V ACB POSTOJNA (m/ž)

  • SODELOVANJE PRI REŠEVANJU ŠKODNIH DOGODKOV IN V ODŠKODNINSKIH POSTOPKIH SODELOVANJE Z INŠPEKCIJSKIMI SLUŽBAMI OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH DEL S PODROČJA DELA SODELOVANJE PRI PRIPRAVI POSLOVNEGA NAČRTA NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE, USKLAJEVANJE IN KONTROLIRANJE DELA PREDLAGANJE IN UVAJANJE NOVIH METOD, TEHNIK IN POSTOPKOV DELA SODELOVANJE PRI PRIPRAVI STROKOVNIH PODLAG IN INTERNIH AKTOV MOTIVIRANJE IN USPOSABLJANJE SODELAVCEV SODELOVANJE PRI USPOSABLJANJU SODELAVCEV TER IZDELOVANJE ANALIZ IN PRIPRAVLJANJE POROČIL. KRAJ OPRAVLJANJA DELA: POSTOJNA.

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd.
  • delovne izkušnje: 3 leta
  • vozniški izpit B kategorije
  • znanje jezikov: angleški jezik: razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro
  • računalniška znanja: urejevalniki besedil – zahtevno
    delo s preglednicami – zahtevno
  • Raven in smer strokovne izobrazbe klasius 17001, 17002, 17003 ali 17099 dobra usposobljenost za delo z orodji MS Office vozniški izpit B kategorije višja raven znanja tujega jezika – B1 vodstvene sposobnosti pogajalske sposobnosti komunikativnost sposobnost dela v timu natančnost in zanesljivost inovativnost osebna urejenost ter potrdilo o nekaznovanosti – kandidat ne sme biti pravnomočno obsojen zaradi kaznivega dejanja zoper gospodarstvo, zoper delovno razmerje in socialno varnost, zoper pravni promet ali zoper premoženje. Delovne izkušnje: vodenje – 36 mesecev. Želena funkcionalna znanja: strokovni izpit iz upravnega postopka druge stopnje ter strokovni izpit po Gradbenem zakonu.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti .

Naslov delodajalca:

DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D. CELJE

Ulica XIV. divizije 4

3000 CELJE