Opis delovnega mesta

Volvo Cars je eden izmed švedskih zaščitnih znakov in je sinonim za zanesljivost, kakovost in predvsem varnost. Od daljnega leta 1927 ustvarjamo inovacije, ki spreminjajo svet. Podjetje VCAG d.o.o., uvoznik in zastopnik priznane blagovne znamke Volvo Cars za področje 8 držav Adria regije, vabi k sodelovanju novega sodelavca-ko v poslovni enoti Ljubljana:

  • VODJA FLOTNE PRODAJE VOZIL (m/ž),

Vaše delo bo obsegalo:

  • planiranje, koordinacijo in organizacijo flotne prodaje v slovenski regiji,
  • skrb za doseganje planov prodaje,
  • izvajanje vseh prodajnih aktivnosti v skladu z dogovorjenimi cilji,
  • sodelovanje z obstoječimi in novimi kupci,
  • pripravo ustreznih ponudb in kalkulacij,
  • aktivno spremljanje stanja prodaje vozil v regiji,
  • komunikacijo z regionalno pisarno VCI EMEA na Dunaju,
  • izdelavo analiz in poročil.

Bodite del VCAG veleprodajnega tima in s svojimi prodajnimi izkušnjami dosegajte zastavljene cilje.

Od vas pričakujemo:

  • VI. ali VII.stopnjo izobrazbe ekonomsko ali druge ustrezne smeri,
  • najmanj 5 let izkušenj na področju flotne prodaje vozil,
  • zelo dobro poznavanje in razumevanje procesov prodaje flotnih vozil,
  • komunikacijske, pogajalske in organizacijske sposobnosti,
  • znanje uporabe MS Office orodij,
  • odlično znanje angleškega jezika pisno in ustno,
  • znanje srbskega ali hrvaškega jezika je prednost,
  • vozniški izpit B-kategorije.

Ponujamo vam:

  • delo v dinamičnem timu,
  • priložnost za karierni in osebni razvoj v mednarodnem podjetju,
  • delo za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim obdobjem.

Vabimo vas, da nam pošljete svojo prijavo z življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku najkasneje do 20.06.2021. Prijave sprejemamo preko obrazca: https://www.volvocenter.si/jobs/job_form/8084

Več o VCAG d.o.o.

Volvo Cars je eden izmed švedskih zaščitnih znakov in je sinonim za zanesljivost, kakovost in predvsem varnost. Od daljnega leta 1927 ustvarjamo inovacije, ki spreminjajo svet. Podjetje VCAG d.o.o., uvoznik in zastopnik priznane blagovne znamke Volvo Cars za področje 8 držav Adria regije.