Opis delovnega mesta

Podjetje BARADA SPORT – VODENJE ŠPORTNIH TEČAJEV IN TRGOVINA TOMAŽ BARADA S.P. zaposli:

  • VODJA TRGOVINE S ŠPORTNO OPREMO (m/ž)

Opis del in nalog:

  • ORGANIZACIJA PRODAJE IN NABAVE NA PODROČJU ŠPORTNE OPREME
  • PRODAJA V TRGOVINI
  • VODENJE IN RAZVOJ NABAVE Z OBSTOJEČIMI DOBAVITELJI
  • PREVZEMANJE BLAGA IN VNOS DOBAVNIC
  • VODENJE IN PRIPRAVA PLANOV PRODAJE IZDELKOV
  • SODELOVANJE PRI PRODAJNO MARKETINŠKIH AKTIVNOSTIH
  • SPREMLJANJE REALIZACIJE PRODAJE IN PRIPRAVA ANALIZ
  • PISANJE PONUDB, RAČUNOV IN POGODB ZA OBSTOJEČE IN NOVE STRANKE
  • SKRB ZA UREJENOST TRGOVINE
  • POMOČ PRI IZVEDBI IN ORGANIZACIJI ŠPORTNIH DOGODKOV
  • OPRAVLJANJE DRUGIH DEL PONAVODILIH NADREJENEGA

Pričakujemo:

  • samoiniciativnost
  • samostojnost
  • točnost
  • natančnost
  • doslednost
  • iznajdljivost in ažurnost pri delu
  • komunikativnost, prijaznost in urejenost
  • prodajne sposobnosti
  • veselje do dela z ljudmi pripravljenost na učenje
  • časovna prilagodljivost
  • delovne izkušnje 2 leti
  • znanje angleškega in nemškega jezika je prednost
  • vozniški izpit B kategorije
  • vsaj srednješolska izobrazba

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za določen čas – 12 mesecev

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e – pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: g. BARADA TOMAŽ telefon: 041 679 105 el. naslov: tomaz.barada@gmail.com

BARADA SPORT – VODENJE ŠPORTNIH TEČAJEV IN TRGOVINA TOMAŽ BARADA S.P.

Rožnodolska ulica 36

2000 MARIBOR