Opis delovnega mesta

Podjetje Waltis nudi celostne storitve na področju ogrevanje.

Ukvarja se s z razvojem in proizvodnjo peči za centralno ogrevanje. Gre predvsem za sodobne kotle na polena in popolnoma avtomatske kotle na pelete.

Na slovenskem trgu podjetje nudi tudi montažo in servis kotlov. Zaposlijo osebo za kompletno vodenje proizvodnje peči za centralno ogrevanje na delovnem mestu:

  • VODJA PROIZVODNJE (m/ž)

Opis del in nalog:

  • Vodenje varilske skupine delavcev
  • Vodenje dela na sestavi kotlov in končni kontroli
  • Priprava analiz – proizvodnjih cen kotlov
  • Priprava plana proizvodnje

Odgovornosti:

  • Za kvaliteto proizvodov
  • Za doseganje zastavljenih planov proizvodnje
  • Za doseganje časovnih normativov proizvodnje
  • Za urejenost proizvodih obratov

Pričakujemo:

  • 5 let izkušenj na področju vodenje proizvodnje kovinskih izdelkov
  • Vodstvene sposobnosti

Nudimo:

  • Zaposlitev za določen čas 6 mesecev z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
  • Plačilo:1800€ bruto + vsi dodatki (malica, prevoz, dodatek na delovno dobo, regres) z možnostjo povišanja plače po popolnem prevzemu vodenja proizvodnje

Način prijave:Kandidati naj pošiljajo prijave na zaposlitev@valtis.si ali pa pokličejo na 031 458 142 – g. Matej Part

Naslov delodajalca:

Valtis ogrevanje d.o.o.
Cesta k Tamu 61

2000 Maribor

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com