Opis delovnega mesta

Podjetje ŽIHER projekt, projektiranje, gradbeništvo in svetovanje d.o.o., zaposli:

  • VODJA PROJEKTIVNEGA BIROJA (m/ž)

Opis del in nalog:

  • VODI IN USMERJA DELO CELOTNE EKIPE PROJEKTIVNEGA BIROJA-
    ODGOVORNO VODENJE PROJEKTOV- IZDELAVA ARHITEKTURNIH NAČRTOV

Pričakujemo:

  • prijavijo naj se kandidati z izkušnjami pri vodenju celotnih postopkov na področju
    arhitekture in pri vodenju projektivnega biroja
  • pogoj je žig za odgovorno vodenje
  • uporaba orodja AvtoCAD
  • uporaba orodja ArchiCAD
  • izobrazba: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja)
  • delovne izkušnje 5 let
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas
  • zaposlitev za polni delovni čas
  • enoizmensko dopoldansko delo
  • predvidena bruto plača 2500€

Način prijave:  Kandidati naj pošljejo prijavo po e- pošti ali naj pokličejo za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: g. SILVO SOK, 041 487 908, silvo.sok@ziher.si

Naslov delodajalca:

Žiher projekt d.o.o.

Moškanjci 1g

2272 Gorišnica

www.ziher-projekt.si

Več o ŽIHER projekt d.o.o.

Začetki družinskega podjetja Žiher segajo v leto 1983. Posledica pravilnih poslovnih odločitev je rast in razvoj podjetja, ki se danes poleg osnovnih dejavnosti uspešno ukvarja tudi s projektiranjem, gradnjo hiš ter prodajo Tilo programa.
Projektivni biro se ukvarja predvsem s projektiranjem stanovanjskih hiš kakor tudi dvojčkov in večstanovanjskih objektov.
Specializirani smo na celovite energetske obnove starejših objektov. Med svojimi referencami imamo tudi vrtce, šole, telovadnice kakor tudi gospodarske objekte od industrijskih in kmetijskih hal do poslovnih prostorov.