Opis delovnega mesta

Podjetje CLEANGRAD, proizvodnja kovinskih konstrukcij in njihovih delov d.o.o. zaposli:

  • VODJO PROJEKTOV (m/ž) – 3 delovna mesta

Opis del in nalog:

  • PRIPRAVA DETAJLNEGA INŽENIRINGA ZA PROJEKTE
  • IZDELAVA DELOVNIH NALOGOV IN PREDAJA PROJEKTOV V PRIPRAVO DELA
  • SAMOSTOJNO NADZIRANJE GRADBIŠČ
  • POSVETOVANJE Z INVESTITORJI IN SVETOVANJE GLEDE KONSTRUKCIJSKIH VIDIKOV
  • OBLIKOVANJE ČISTIH PROSTOROV
  • PRIPRAVA PODROBNIH RISB IN NAČRTOV ZA NJIHOVO IZVEDBO
  • NADZIRANJE IN IZVAJANJE PROJEKTOV
  • IZVAJANJE VSEH DEL TEHNIČNE IN OPERATIVNE PRIPRAVE TER IZVEDBE PROJEKTOV

Pričakujemo:

  • najmanj visokošolsko izobrazbo tehnične smeri
  • zaželena znanja: obvladovanje programa Rewit in AutoCad
  • znanje angleškega jezika
  • znanje nemškega jezika
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • zaposlitev za doloćen čas 1 leta s poskusno dobo
  • polni delovni čas
  • dopoldansko delo
  • 1600 EUR bruto / mesečno

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti ali po pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: BOKAN KUPRIVEC SNEŽANA telefon: 02 6209498 el. naslov: kadri@cleangrad.si

CLEANGRAD, proizvodnja kovinskih konstrukcij in njihovih delov d.o.o.

Prešernova ulica 29

9240 LJUTOMER