Opis delovnega mesta

Podjetje AMZS D.D., PE KOČEVJE zaposli:

  • VODJO TEHNIČNIH PREGLEDOV I (m/ž)

  • VODENJE TEHNIČNIH PREGLEDOV NA LOKACIJI – ODGOVORNA OSEBA ZA TEHNIČNE PREGLEDE, SKLADNOST
  • RAZPOREJANJE DELA, IZMEN IN DOPUSTOV KONTROLORJEV
  • STROKOVNO VODENJE KONTROLORJEV
  • PRIPRAVLJANJE IN DOPOLNJEVANJE VSEBINE NAVODIL ZA DELO
  • ZAGOTAVLJANJE SLEDLJIVOSTI PRI IZVAJANJU TEHNIČNIH PREGLEDOV
  • DRUGA OPRAVILA, NAVEDENA V OPISU DM, SKLADNO Z USPOSOBLJENOSTJO IN NAVODILI NADREJENEGA

Pričakujemo:

  • višješolsko izobrazbo
  • poleg višješolske izobrazbe strojne ali druge primerne usmeritve, nekaznovanost v skladu z zakonodajo, ki ureja področje dela in priporočenih 36 mesecev delovnih izkušenj na enakih ali podobnih delih, mora kandidat imeti: izpit za vodjo tehničnih pregledov s potrebnimi obnovitvami
  • vozniški izpit B kategorije in veljavno vozniško dovoljenje
  • usposobljenost za širše razumevanje tehnične dokumentacije
  • ustno in pisno znanje slovenskega jezika – slovnično ustrezno, znanje dela z Excel preglednicami – osnovno, znanje dela v Wordu – urejanje besedil – osnovno, poznavanje zakonodaje in podzakonskih predpisov s svojega področja dela za pripravo nadaljnjih navodil za uporabo pri delu, usposobljenost za delo s strankami
  • z izbranim kandidatom bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas s polnim delovnim časom in trimesečnim poskusnim delom

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti. Vlogo z dokazili o izpolnjevanju pogojev za zasedbo delovnega mesta pošljite na e-naslov zaposlitev@amzs.si ali naslov: AMZS d. d., Akademija, Dunajska cesta 128 a, 1000 Ljubljana s pripisom: “za razpis, PE Kočevje, vodja TP, ne odpiraj!”.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: SEDEJ NATAŠA telefon: el. naslov: zaposlitev@amzs.si

Naslov delodajalca:

AMZS D.D., PE KOČEVJE

Podjetniško naselje Kočevje 14

1330 KOČEVJE