Opis delovnega mesta

AVTO VISION, posredništvo pri prodaji vozil, d.o.o. zaposli:

  • VOZNIK AVTOVLEKE (m/ž)

  • VOZNIK AVTOVLEKE DO 12 T S PRIKOLICO ZA TRANSPORT VOZIL (NI ASISTENCA NA CESTI), NAKLAD IN RAZKLAD VOZIL, PISANJE SPREMNIH DOKUMENTOV (CMR)

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna, Tehnika, drugo, Alternativna izobrazba: nižja poklicna
  • delovne izkušnje: 6 mes
  • vozniško dovoljenje: BE, C, B, C1E
  • znanje jezikov: slovenski jezik: razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje zadovoljivo
  • drugi pogoji: KODA 95

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s polnim delovnikom
  • poskusno delo 1 mesec
  • deljen delovnik
  • okvirna mesečna plača 2000€

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti ali pokličite za razgovor

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: DOMINIK LEDVINKA, telefon: 031 201 777, e-naslov: autovisiondoo@hotmail.com
Naslov delodajalca:
AVTO VISION, posredništvo pri prodaji vozil, d.o.o.
Šarhova ulica 19,
2000 MARIBOR