Opis delovnega mesta

Podjetje TRILA D.O.O., ki nudi različne storitve na področju lesene biomase (od predelave do transporta) zaposli novega sodelavca:

  • VOZNIKA TOVORNJAKA / VLAČILCA (m/ž)

Opis del in nalog:

  • PREVOZ LESNIH SEKANCEV (po Sloveniji, v Avstrijo)

Pričakujemo:

  • opravljen izpit C kategorije in E kategorije
  • veljavno in vpisano kodo 95
  • zaželeno je, da je kandidat iz zgornje gorenjske regije

Nudimo:

  • redno zaposlitev s poskusno dobo, ki znaša 3 mesece
  • urejeno delovno okolje
  • prijeten kolektiv
  • dinamično terensko delo
  • opravljali boste le enodnevne vožnje

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite e-pošti na info@trila.si ali martin@trila.si

Kandidati lahko tudi pokličejo za razgovor na telefonsko številko 051 649 635 (g. Martin)

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: g. Martin 051649635 info@trila.si ali martin@trila.si

Naslov delodajalca:

TRILA D.O.O.
Zoisova ulica 51
4264 Bohinjska Bistrica

Več o Trila d.o.o.

Smo družinsko podjetje iz Bohinjske Bistrice.
Nudimo storitve na področju lesne biomase.
Ukvarjamo se z izdelavo lesne biomase in lesnih sekancev, transportom lesnih sekancev in ostalega razsutega tovora ter tudi z urejanjem/čiščenjem območij po sečnji in s tem povezanimi dejavnostmi. Naša vizija je nuditi najkakovostnejše storitve na področju lesne biomase/lesnih sekancev in pri tem delovati inovativno in okolju prijazno.