Opis delovnega mesta

Podjetje Trila d.o.o. zaposli:

  • VOZNIK TOVORNJAKA IN VLAČILCA (m/ž)

  • zaposlimo voznika vlačilca (m/ž) in voznika tovornjaka abrol (m/ž)
  • opravlja se prevoz lesene biomase
  • delo poteka v Sloveniji (Gorenjska, Bohinj)
  • občasno je material potrebno peljati tudi v tujino (Avstrija)

Pričakujemo:

  • vozniški izpit (za tovornjak in vlačilec)
  • delovne izkušnje z vožnjo tovornjaka in / ali vlačilca so prednost
  • veselje do tovrstnega dela, sposobnost dela v timu
  • izobrazba: zaželjena je iozobrazba tehnične smeri oz. logistike vendar ni pogoj

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • uvajanje v delo
  • dobro plačilo

Način prijave: Pokličite za razgovor na telefonsko številko  051/649-635 (g. Martin)

Kontaktna oseba: Dodatna vprašanja glede zaposlitve lahko pošljete na:  tanja@trila.si oz. pokličete g. Martina na tel. št. 051/649-635

Naslov delodajalca:

Trila d.o.o.

Zoisova ulica 51

4264 Bohinjska Bistrica