Opis delovnega mesta

Dobrovita d.o.o. zaposli:

  • VRTNAR – STROKOVNI SODELAVEC NA PODROČJU UREJANJA OKOLICE (m/ž)

Opis del in nalog:

  • strokovno urejanje in vzdrževanje zasaditvenih površin
  • urejanje okrasnih in cvetličnih nasadov ter urejanje travnatih površin
  • vzdrževanje drevja in grmovnic
  • sodelovanje pri izboru ter nabavi semen, čebulnic, sadik in gnojil
  • zasaditev vrtov in parkov
  • strokovno svetovanje strankam s področja vrtnarstva
  • priprava načrtov zasaditve in ponudb za stranke
  • vodenje manjše skupine pri urejanju zasaditvenih površin pri naročnikih
  • redno dodatno usposabljanje in izobraževanje

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednješolska strokovna smeri hortikultura
  • od kandidatov pričakujemo resnost, angažiranost, odgovornost do dela in naročnikov ter korekten odnos do sodelavcev
  • znanje slovenskega jezika
  • vozniški izpit B kategorije
  • zaželen je vozniški izpit E, F in G kategorije
  • zaželene so izkušnje iz področja urejanja okolice
  • opravljen tečaj in preizkus znanja za obrezovanje drevja je prednost

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev s poskusno dobo 2 meseca
  • želimo si dolgoročnega sodelovanja, zato je zaželeno podaljšanje pogodbe ob obojestranskem zadovoljstvu

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MAŠA CESAR, el. naslov: zaposlitev@dobrovita.com

Naslov delodajalca:

Dobrovita d.o.o.

Tbilisijska ulica 87

1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net

Več o Dobrovita d.o.o.

Ljudje so bistvo naših prizadevanj za uspešen nastop na trgu. Naša posebnost je raznovrstnost strukture zaposlenih, saj med več kot 100 zaposlenimi združujemo strokovnjake z različnih področij in težje zaposljive osebe.