Opis delovnega mesta

MERKSCHA FURNIRNICA D.O.O. zaposli:

  • VZDRŽEVALEC – MEHANIK (m/ž)

  • ODPRAVLJANJE MEHANSKIH, HIDRAVLIČNIH IN PNEVMATSKIH OKVAR NA STROJIH REDNO MAZANJE STROJEV IN MENJAVA OLJA ODPRAVLJANJE SREDNJE ZAHTEVNIH MEHANSKIH – VZDRŽEVALNIH TER KLJUČAVNIČARSKIH DEL VARJENJE RAZNIH DELOV PO POTREBI POMOČ PRI RAZSTAVLJANJU IN SESTAVLJANJU STROJEV NADZOR IN VZDRŽEVANJE NAMAKALNEGA SISTEMA HLODOVINE OPRAVLJANJE DNEVNIH, TEDENSKIH IN MESEČNIH REMONTOV IN IZVAJANJE KONTROLE NAD DELOVANJEM STROJEV.

Pričakujemo:

  • srednješolsko izobrazbo
  • delovne izkušnje 6 mesecev
  • zadovoljivo znanje angleškega jezika
  • Zaželeno znanje in izkušnje s področja varjenja
  • priporočljivo je znanje nemškega ali angleškega jezika

Nudimo:

  • dvoizmensko delo, občasno možnost triizmenskega.
  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev, polni delovni čas
  • možnost napredovanja in usposabljanja
  • stimulativno plačilo

Način prijave: svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  NINA PRELOG, telefon: 03 428 51 68, e-naslov: nina.prelog@merkscha.si

Naslov delodajalca:

MERKSCHA FURNIRNICA D.O.O.

MARIBORSKA CESTA 116

3000 CELJE