Opis delovnega mesta

SILIKO d.o.o. smo razvojni dobavitelj in proizvajalec tehničnih izdelkov iz elastomerov in termoplastov z več kot 30 letno tradicijo.
Naše komponente vgrajujemo v večino avtomobilov nemške avtomobilske industrije.

V poslovni enoti Sevnica iščemo:

  • VZDRŽEVALEC STROJEV IN OPREME (m/ž)

Cilj delovnega mesta:

  • tekoče in preventivno vzdrževanje in popravila strojev ter opreme,
  • diagnostika in odprava napak na strojih in napravah ter odpravljanje zastojev,
  • sodelovanje pri montažah in zagonih delovne opreme in strojev,
  • odgovornost za stanje zalog rezervnih delov,
  • javljanje potreb po rezervnih delih in potrošnem materialu nabavi,
  • knjiženje oz. vodenje evidenc vzdrževanja (GoSoft),
  • sodelovanje pri reševanju tehnične problematike v proizvodnji (nastavljanje strojev, menjava orodij, vzdrževanje).

Od vas pričakujemo:

  •  najmanj poklicno raven izobrazbe tehnične smeri,
  •  vsaj 1 leto izkušenj na podobnem delovnem mestu,
  •  odgovornost, organiziranost, natančnost in pripadnost delu,
  •  praktičnost in pripravljenost na stalni razvoj.

V kolikor se prepoznate v zgornjem opisu, vas vabimo, da nam čim prej posredujete vaš CV z motivacijskim pismom na ✉ kadri@siliko.si

Pripišite »Razpis – Vzdrževalec strojev in opreme – Sevnica«. Vaše prijave bomo sprejemali do petka, 30. 7. 2021.

SILIKO d.o.o., Tržaška 31, 1360 Vrhnika, Slovenia | www.siliko.si | kadri@siliko.si

Več o SILIKO d.o.o.

Podjetje Siliko d.o.o. je razvojni dobavitelj in proizvajalec tehničnih izdelkov iz elastomerov in termoplastov z več kot 30-letno tradicijo. V tem obdobju se je proizvodni program razširil in danes obsega dejavnosti, s katerimi lahko kupec dobi celovito storitev od idejne zasnove, konstrukcije in izdelave orodja do velikoserijske proizvodnje.