Opis delovnega mesta

V podjetju AMS storitve d.o.o. razpisujemo prosto delovno mesto:
  • VZDRŽEVALEC TOVORNIH VOZIL – AVTOMEHANIK (m/ž)

V našo ekipo vabimo predano osebo, ki bo opravljala razna mehanična dela.

Od kandidata pričakujemo:
  • natančnost in zavzetost pri delu, organiziranost, spretnost,
  • zmožnost učinkovitega dela v ekipi ter samostojnega dela,
  • opravljen vozniški izpit B-kategorije,
  • delovne izkušnje niso pogoj temveč je pomemben interes ter volja do dela!
Nudimo:
  • delovno razmerje za nedoločen čas, s poskusno dobo 6 mesecev,
  • enoizmensko delo,
  • delo v dinamičnem, urejenem in sproščenem delovnem okolju.
Prijava na 📞 telefon:  03 / 748-30-89 ali  ✉ e-pošto: info@ams-storitve.si  do 31. 05. 2021.

Naslov delodajalca:

AMS storitve d.o.o.
Lesna ulica 17
3230 Šentjur

Več o AMS storitve d.o.o.

V podjetju AMS STORITVE d.o.o. se ukvarjamo s prodajo rabljenih tovornih vozil, njihovih nadomestnih delov ter servisiranjem tovornih vozil znamke MAN.

Vse od ustanovitve, leta 2003, dalje se trudimo, da so naše stranke zadovoljne, predvsem pa brez skrbi za svoja vozila.

Temelj naše poslovne strategije je dobra usposobljenost in izkušenost zaposlenih, kar predstavlja zagotovilo za zanesljivo, hitro in varno izvedbo storitve.