Opis delovnega mesta

Podjetje Atribut d.o.o. – noviSplet.com zaposli novega sodelavca:

  • WordPress razvijalec (m/ž)

  • Pridruži se eni najuspešnejših slovenskih spletnih agencij noviSplet.com in nam pomagaj ustvarjati kakovostne in prepoznavne spletne projekte kot Spletni programer – izdelovalec spletnih strani.

Pričakujemo:

  • Izkušnje z razvojem spletnih strani.
  • Poznavanje PHP in MySQL, CSS, HTML5, JS…
  • Izkušnje z WordPress
  • Poznavanje: WooCommerce, WPML, ACF
  • Izkušnje z razvojem lastnih tem (razrez in programiranje)
  • Od kandidata želimo vpogled v vsaj nekaj on-line referenčnih spletnih strani ali trgovin, ki si jih izdelal.

Nudimo:

  • Delo s kreativno ekipo v prijetnem in sproščenem okolju, s poudarkom na dobrem počutju vseh zaposlenih.
  • Delo na zanimivih projektih za najuglednejše blagovne znamke.
  • Prilagodljiv delovni čas.
  • Lokacija ob ljubljanski obvoznici, brezplačno parkirišče (delo od doma ni možno).
  • Timsko delo in izmenjavo izkušenj.
  • Brezplačno kavo, čaj, sadje, čokolado…
  • Redno zaposlitev (poskusna doba, potem nedoločen čas).
  • Več na: https://www.novisplet.com/zaposlitev.php

Način prijave:  Svojo prijavo in reference (nekaj delujočih spletnih strani) pošlji na mail zaposlitev@novisplet.com

Prosimo, da se na oglas prijavljate izključno kandidati, ki ustrezate zgoraj navedenim zaposlitvenim pogojem.

Kontaktna oseba: g. Tomažič: 01 565 32 61, zaposlitev@novisplet.com

Naslov delodajalca:

noviSplet.com, Atribut d.o.o.
Brane Tomažič
Slovenčeva 95
1000 Ljubljana
01 565 32 61
zaposlitev@novisplet.com

Več o Atribut d.o.o.

Po dolgoletnih izkušnjah v podjetništvu, prodaji in marketingu, ki segajo vse od ustanovitve podjetja Atribut d.o.o. leta 1992, smo se postopoma specializirali, tako da se od leta 2004 ukvarjamo izključno s spletnimi rešitvami.
S spletnim oblikovanjem, programiranjem, oglaševanjem, marketingom, tržnim komuniciranjem zagotavljamo celovite rešitve podjetjem, ki želijo s pomočjo interneta povečati prodajo in ugled. Zaupa nam širok spekter naročnikov, tako velika in uveljavljena podjetja, kot tudi podjetja na začetku svoje poslovne poti.
Prizadevamo si, da naše storitve usmerjamo k celovitim in profesionalnim rešitvam, prilagojenim duhu sodobnega časa.