Opis delovnega mesta

Podjetje MAGNETERA DRUŠTVO ZDRAVJA zaposli:

  • ZASTOPNIK / PRODAJALEC NA TRENEU (m/ž)

  • ZASTOPANJE IN TRŽENJE KVALITETNIH MEDICINSKIH APARATUR ZA DOMAČO IN PROFESIONALNO UPORABO, NA TERENU. IZKUŠNJE IZ ZDRAVSTVENEGA PODROČJA IMAJO PREDNOST IN SO ZAŽELJENE. PRAV TAKO IZKUŠNJE S PODOBNIM DELOM. PLAČILO JE ZELO DOBRO, POGOJI DELA IN KOLEKTIV PA PRIJAZNI. KRAJ DELA NI OMEJITEV. DOBRODOŠLI SO TUDI ZUNANJI SODELAVCI, KI ŽELIJO DELOVATI NA TEM PODROČJU.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna
  • tekoče znanje slovenskega jezika

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • ZAPOSLIMO 3 NOVE SODELAVCE

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: DEŽMAN PETER telefon: 041 323 973 el. naslov: peter@magnetera.si

Naslov delodajalca:

MAGNETERA DRUŠTVO ZDRAVJA

Goričane 32

1215 MEDVODE