Opis delovnega mesta

KRAS, d.o.o. zaposli:

  • ŽIVILSKI DELAVEC (m/ž)

  • delo živilskega delavca v proizvodnji mesa in mesnih izdelkov,
  • delo na vseh fazah proizvodnega procesa v proizvodnji in skladiščenju,
  • skladiščno manipulativna dela, razkladanje, nakladanje, premiki blaga,
  • pakiranje, tehtanje, etiketiranje, deklariranje,
  • čiščenje strojev, naprav, proizvodnih prostorov in delovnega mesta,
  • opravljanje drugih del in nalog po navodilih vodje.

Pričakujemo:

  • Od kandidatov pričakujemo najmanj osnovnošolsko izobrazbo.

Nudimo:

  • Delo bo za določen čas z možnostjo podaljšanja v nedoločen čas.
  • Delo je dvoizmensko.

Način prijave: Prijave pošljite na elektronski naslov: zaposlitevkras@kras.si, s pripisom: za ŽIVILSKI DELAVEC ali po pošti na naslov: KRAS d.o.o., Šepulje 31, 6210 Sežana. Rok za prijavo je do 30.10.2020.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: kadrovska služba: zaposlitevkras@kras.si

Naslov delodajalca:

KRAS d.o.o.

Šepulje 31

6210 Sežana

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com

Več o KRAS d.o.o.

Kras, d. o. o. je mesnopredelovalno podjetje z več kot 50-letno tradicijo in je največji slovenski proizvajalec pršuta in kraških mesnih specialitet. Njegovo temeljno poslanstvo je oskrba slovenskega in sosednjih trgov z mesnimi izdelki vrhunske kakovosti. Najbolj žlahtni in prepoznavni so kraški pršut, kraška panceta in kraški zašink.
Krasovi izdelki izhajajo iz kraške tradicije, izročil domačinov in posnemanja spretnosti starih mojstrov. S sledenjem dognanjem stroke in z vlaganjem v tehnološko dovršenost njihove priprave ohranjamo vrhunsko kakovost, ki je prilagojena zahtevam sodobnih kupcev. V bogatem naboru izdelkov so poleg kraških tradicionalnih specialitet še številne trajne salame, mortadele, kuhan in pečen pršut in obarjeni poltrajni izdelki.