Opis delovnega mesta

Podjetje Zobna ordinacija GREGOR VESEL, dr. dent. med. zaposli:

  • ZOBNI ASISTENT (m/ž)

Opis del in nalog:

  • ASISTIRANJE ZOBOZDRAVNIKU, USTNEMU HIGIENIKU
  • ADMINISTRACIJA V PRIJETNEM OBSTOJEČEM TEAMU

Pričakujemo:

  • ročna spretnost in zbranost
  • srčnost – odprtost
  • izobrazba: srednja poklicna, Zdravstvo (podrobneje neopredeljeno)
  • vašo prijavo s popolnimi kontaktnimi podatki (naslov, telefon, e-pošta) in poudarkom na Vaših dosedanjih izkušnjah pošljite na e-naslov simona.kv@gmail.com in na informacije@veselnasmeh.si

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • dopoldansko delo
  • 1090 EUR bruto / mesečno

Način prijave:

  • Več o našem delu pa prosim na tej povezavi https://www.veselnasmeh.si/. Upoštevali bomo prijave, ki jih bomo prejeli do 20.7.2018.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: KNIFIC VESEL SIMONA telefon: 041 914 444 el. naslov: simona.kv@gmail.com

Naslov delodajalca:

Zobna ordinacija GREGOR VESEL, dr. dent. med.

GESTRINOVA ULICA 2

1000 LJUBLJANA