Opis delovnega mesta

Podjetje Laboratorij zobne protetike Pojškruh Tomislav –  zaposli:

  • ZOBOTEHNIK  (m/ž)

Opis del in nalog:

  • zobotehniška dela

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednješolska, smer Zobotehnik
  • delovne izkušnje niso pogoj za zaposlitev

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom oz. po dogovoru
  • možnost dolgoročnega sodelovanja

Način prijave:  Če vas delovno mesto zanima in se želite prijaviti na razpis, oz. potrebujete več informacij, pokličite na tel: 📞 041/ 679 – 410 ali e-mail:  ✉ pojskruh@siol.net

Kontaktna oseba: g. Pojškruh Tomislav,  tel: 📞 041/ 679 – 410 ali e-mail:  ✉ pojskruh@siol.net

Naslov delodajalca:

Laboratorij zobne protetike Pojškruh Tomislav

Turnerjeva ulica 21/b

2000 Maribor

Več o Laboratorij zobne protetike Pojškruh Tomislav

Smo laboratorij z dolgoletnimi izkušnjami na področju fiksne, snemne in implantološke protetike. Z tehnološko modernizacijo zadnjih let smo dosegli popolno digitalizacijo laboratorija.