Opis delovnega mesta

Podjetje GEP ŠTALEKAR, GRAFIČNO EMBALAŽNO PODJETJE D.O.O. SLOVENJ GRADEC zaposli:

  • TISKAR (m/ž)

  • OČISTI, NASTAVI IN PRIPRAVI TISKARSKI STROJ, MATERIAL, TISKA POLIZDELKE IN IZDELKE, SKLADNO S SISTEMOM VODENJA KAKOVOSTI OPRAVI KONTROLO, PRIPRAVLJA IN DAJE PREDLOGE ZA IZBOLJŠAVE, ODGOVORNI OSEBI PRAVOČASNO SPOROČI POTREBE PO MATERIALI IN OSTALIH STVAREH

Pričakujemo:

  • izobrazba: SREDNJEŠOLSKA
  • vozniški izpit B kategorije
  • DELOVNE IZKUŠNJE: 2 leti
  • delo je večizmensko

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev
  • k prijavi vabimo vse kandidate, ki imajo zaključeno V. stopnjo izobrazbe
  • kandidatu nudimo dolgoročno sodelovanje, možnost zaposlitve za nedoločen čas
  • poskusno delo traja šest mesecev

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: 📞BRIGITA ČEKON, telefon: 02 88 39 822, e-naslov: brigita.cekon@stalekar.si

Naslov delodajalca:

GEP ŠTALEKAR, GRAFIČNO EMBALAŽNO PODJETJE D.O.O.

MISLINJSKA DOBRAVA 28 B

2383 ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU