Opis delovnega mesta

Podjetje Mizarstvo Mrak, projektiranje, izdelava in prodaja notranje opreme, d.o.o. zaposli:

  • MIZAR (m/ž)

Opis del in nalog:

  • SPLOŠNA MIZARSKA DELA

Pričakujemo:

  • motivacijo za delo
  • srednješolska izobrazba
  • veselje do dela v mizarski delavnici
  • osnovno znanje angleškega in nemškega jezika

Nudimo:

  • zaposlitev za določen čas – 12 mesecev
  • poskusna doba 2 meseca

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali pokličite.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: GAŠPER MARIJA telefon: 051 336 972 el. naslov: mizarstvo.mrak@siol.net

Mizarstvo Mrak, projektiranje, izdelava in prodaja notranje opreme, d.o.o.

Studenčice 30 , 1215 MEDVODE

Obiščite nas na spletu: http://mizarstvo-mrak.si/

Več o Mizarstvo Mrak d.o.o.

Smo družinsko podjetje, ki se že vrsto let za Vas trudi izdelati lepo in kvalitetno pohištvo po meri. Svojo kvaliteto in znanje smo že trikrat uspešno potrdili na pohištvenem sejmu v Ljubljani in Celju, za inovacijo pa smo prejeli priznanje Gospodarske zbornice.