Opis delovnega mesta

Podjetje REKREACIJSKO TURISTIČNI CENTER KRVAVEC, D.D. zaposli:

  • NADZORNIK NA SMUČIŠČU (m/ž)

  • IZVAJANJE NALOG IN NADZORA NA SMUČIŠČU V SKLADU Z ZAKONOM O VARNOSTI NA SMUČIŠČIH
  • KOMUNIKACIJA Z OBISKOVALCI
  • DELO NA TERENU

Pričakujemo:

  • srednješolsko izobrazbo
  • 6 mesecev delovnih izkušenj
  • zadovoljivo znanje angleškega jezika
  • vozniški izpit B kategorije

Zaželene izkušnje na podobnem delovnem mestu, opravljen izpit za nadzornika na smučišču, zahtevana najmanj tehnična izobrazba, komunikativnost, odgovornost,prijaznost, samoiniciativnost,motiviranost za delo, timsko delo, osnovno znanje angleškega jezika, lasten prevoz.

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja
  • dopoldansko delo
  • poskusno delo 2 meseca

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: TOROMANI KARMEN telefon: 04 252 59 30 el. naslov: tajnistvo@rtc-krvavec.si

Naslov delodajalca:

REKREACIJSKO TURISTIČNI CENTER KRVAVEC, D.D.

Grad 76

4207 CERKLJE NA GORENJSKEM

Več o Rekreacijsko turistični center Krvavec D.D.

Naš cilj je postati najbolje razvit smučarski center v Sloveniji