Opis delovnega mesta

Podjetje Alpacem Cement, d.d. zaposli:

  • OPERATER V PROIZVODNJI CEMENTA (m/ž)

  • UPRAVLJANJE PROCESA IN NAPRAV V SKLADU Z NAVODILI IN PREDPISI. EVIDENTIRANJE PROIZVODNIH IN VZDRŽEVALNIH DOGODKOV V POSLOVNI INFORMACIJSKI SISTEM. SODELOVANJE PRI VZDRŽEVALNIH DELIH., NADOMEŠČANJE VODJE IZMENE. VZDRŽEVANJE REDA IN ČISTOČE DELOVNEGA MESTA IN SREDSTEV ZA DELO.

Pričakujemo:

  • Najmanj VI. stopnja izobrazba tehnične smeri. Sposobnost učinkovitega timskega dela. Odgovornost, zanesljivost, samoiniciativnost, urejenost ter vztrajnost pri doseganju ciljev. Vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. preko spletne strani delodajalca. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

📞 Kontaktna oseba:

DARJA KRIVEC
Telefon: 05 39 21 224 /051 366 451
E-naslov: kadri@alpacem.si
Naslov:
Anhovo 1 , 5210 DESKLE

✉ Naslov delodajalca:

Alpacem Cement, d.d.

Anhovo 1

5210 DESKLE